DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 03.01.2021 08:33:24 

Ubytování

 

Stravování

V obci se nachází několik obchodů s potravinami a drogistickým zbožím, několik restaurací, občerstvení.

Ubytovací vybavení

Penzion nabízí příjemné klidné ubytování nedaleko Znojma a Moravských Budějovic. Naše ubytování se nachází v klidné části na okraji města Jevišovice. Ubytovací kapacita umožňuje ubytování až 12 osobám. Pro hosty je k dispozici venkovní posezení pod zastřešenou pergolou, která je vybavená krbem a grilem. Návštěvníky potěší prostor před pokoji, kde mohou využít lehátka na odpočinek a pohodovému opalování. Hosté mohou využít i parkování v areálu ubytovacího zařízení.

Naše ubytování zajišťuje roubená chata se dvěma ubytovacími pokoji z nich má každý svůj samostatný vchod a vybavení. Každý pokoj je vybaven velkou postelí (letiště) a samostatnými 2 posteli. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem a přípojkou na internet. K vybavení patří také vkusně a účelně zařízené kuchyňské kouty (indukční vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, venkovní gril). Chatu je také v případě nepřízně počasí možno vytápět krbovými kamny.

Ubytovat se také můžete i v apartmánu, který se nachází v přízemí rodinného domu. Apartmán má samostatný vchod, sociální zařízení a sprchový kout. Apartmán zahrnuje samostatnou kuchyň s jídelním koutem, koupelnu se sociálním zařízením a samostatnou ložnicí se čtyřmi lůžky. K vybavení apartmánu patří lednice, mikrovlnná trouba, elektrická kamna s troubou, kuchyňské vybavení, rychlovarná konvice a  také wifi. Apartmán je centrálně vytápěn, takže i v zimních měsících je v něm krásně teploučko.